Pt, 27. Października

 1. Nie jesteśmy aniołami

  05:00

  Humphrey Bogart jako jeden z trzech skazańców. Joseph, Albert i Jules knują plan wydostania się z Wyspy Diabła. Przeznaczenie interweniuje i pozwala im ukryć się u sympatycznego, ale nieudolnego, Felixa i jego rodziny.

 2. Dom na łodzi

  07:05

  Cary Grant w roli wdowca, ojca rozwydrzonych dzieci, któremu przychodzi zamieszkać w domu na łodzi. W opanowaniu sytuacji pomaga mu gosposia i guwernantka (Sophia Loren), próbująca wyrwać się ze szponów ojca tyrana.

 3. Kot w butach (1988)

  09:35

  Gadatliwy futrzak wpada w wir przygód, gdy udaje się na poszukiwania bogactwa dla siebie i swojego pana w filmowej wersji znanej bajki.

 4. Zabawa w Acapulco

  11:40

  Mike Windgren, były cyrkowiec cierpiący na zawroty głowy, przyjmuje posadę ratownika w Acapulco. Zakochuje się w dyrektorce hotelu, Margaricie Dauphine.

 5. A League of Their Own

  13:50

  Tom Hanks, Geena Davis i Madonna w przebojowej komedii reżyserki "Dużego". Historia Jimmy'ego Dugana, bejsbolisty, który najlepsze lata na boisku ma za sobą.

 6. Forrest Gump

  16:45

  Poznasz głupiego po czynach jego - mawia Forrest Gump, dyskutując na temat inteligencji w oczekiwaniu na autobus.

 7. Cast Away: Poza światem

  20:00

  W wyniku wypadku lotniczego Chuck Nolan, specjalista ds. operatywności firmy FedEx, zostaje uwięziony na bezludnej wyspie. Zmuszony do walki o przetrwanie odbywa podróż wgłąb siebie, która odmieni go zarówno fizycznie, jak i psychicznie.

 8. Zaginiony w akcji 2: Początek

  23:00

  Prequel Zaginionego w Akcji – opowieść Braddocka o czasie spędzonym w obozie jenieckim, już po wojnie w Wietnamie, i ucieczce z niewoli.

 9. Ostra jazda

  01:15

  Josh, student z Nowego Jorku, nagrywa swoją nocną przygodę z koleżanką z bractwa, Beth. Kilka dni później odkrywa, że jeden z kumpli przypadkowo wysłał nagranie z domowym porno jego dziewczynie, Tiffany, która jest w Austin w Teksasie.

 10. Friday The 13th

  03:15