Dziś

 1. Nowy rodzaj miłości

  05:55

  Paul Newman i Joanne Woodward w kreacjach śmiałego dziennikarza i zasadniczej "call girl", którym początkowo bliższa jest nienawiść niż miłość. Początkowo, ponieważ pewnego wieczora on dostrzeże jej wdzięki. Czy miłość zakwitnie?

 2. Ściśle tajne

  08:25

  Val Kilmer jako Nick Rivers, amerykańska gwiazda rocka na miarę Elvisa, wysłany za żelazną kurtynę w ramach akcji ocieplenia stosunków. Wkrótce po przyjeździe, za sprawą pięknej Lucy Gutteridge, zostanie wplątany w akcję szpiegowską.

 3. Bridge to Terabithia

  Teraz

 4. Młodociani zagniewani

  12:45

  Richard Clark zwalnia się z prestiżowej Wellington Academy, żeby uczyć w LO im. Mariona Barry'ego. Będzie próbował zachęcić do nauki typowych

 5. Tylko ty

  14:40

  Zdobywczyni Oscara Marisa Tomei jako Faith, która całe życie czekała, żeby spotkać Damona Bradleya, którego imię przepowiedziała wróżka i zostało podyktowane podczas seansu z wykorzystaniem tabliczki Ouija.

 6. Zabić wspomnienia

  17:15

  Mężczyzna, który stracił rodzinę podczas ataku na WTC 11 września 2001 roku, spotyka dawnego kolegę ze studiów. Odnowiona przyjaźń wydaje się jedną drogą przezwyciężenia rozpaczy i żalu.

 7. Matylda

  20:00

  Bystra dziewczynka urządza sobie swoje miejsce w świecie poprzez siłę, odwagę oraz wyjątkowy talent do psot.

 8. Jackass

  03:25

  „Jackass” to program, który nie pozostaje obojętnym- u niektórych wywołuje salwy śmiechu, u innych zdecydowany niesmak. Gospodarzem zwariowanej serii, bazującej na popularności programów z cyklu reality show jest Johnny Knoxville.