Dziś

 1. Złodziej w hotelu

  05:00

  John Robie jest podejrzany o kradzież klejnotów w luksusowym hotelu na Francuskiej Riwierze. Chcąc oczyścić się z zarzutów, nawiązuje znajomość z rozpieszczoną dziedziczką, Frances. Postanawia wykorzystać ją i klejnoty jej matki, jako przynętę.

 2. Clue

  08:15

  Grupa osób zostaje wezwana do tajemniczej posiadłości. Na miejscu okazuje się, że wszyscy padli ofiarą szantażu. Noc upływa pod znakiem chaosu i morderstw i szukania zabójcy. Film na podstawie gry planszowej.

 3. Wojna pokus

  10:25

  Darrin Hill, kierownik agencji reklamowej, wraca w rodzinne strony po spadek. Jednak zanim go otrzyma, musi spełnić ostatnie życzenie zmarłej ciotki.

 4. O Angliku, który wszedł na wzgórze, a zszedł z góry

  13:20

  Gdy angielscy kartografowie informują walijską wioskę, że ich góra jest jedynie wzniesieniem, urażona społeczność zrobi wszystko, żeby to zmienić.

 5. Wariaci

  15:30

  Gdy przemęczony specjalista od reklamy proponuje klientowi kampanię opartą na prawdzie, zostaje umieszczony w szpitalu psychiatrycznym.

 6. Funny About Love

  Teraz

  Opowieść o rysowniku i satyryku, Duffym Bergmanie, który podczas spotkania z fanami zakochuje się w znacznie młodszej Meg.

 7. Ostra jazda

  20:00

  Josh, student z Nowego Jorku, nagrywa swoją nocną przygodę z koleżanką z bractwa, Beth. Kilka dni później odkrywa, że jeden z kumpli przypadkowo wysłał nagranie z domowym porno jego dziewczynie, Tiffany, która jest w Austin w Teksasie.

 8. Ojczym

  22:15

  Michael wraca do domu ze szkoły wojskowej znajdując tam matkę mieszkającą z nowym chłopakiem. Im lepiej poznaje nowego adoratora matki, tym większe budzi w nim podejrzenia. Coś jest nie tak z tym przesadnie pomocnym gościem.

 9. Czarna orchidea

  02:50

  Anthony Quinn i Sophia Loren w rolach dwojga wdowców, którzy próbują zbliżyć się do siebie po wielu latach samotnego życia.