Pn, 26. Lutego

 1. Włoska robota (1969)

  05:00

  Starszy dżentelmen, zamknięty w brytyjskim więzieniu, którego stał się niekoronowanym władcą, przygotowuje plan spektakularnej kradzieży złotych sztabek w odległym Turynie.

 2. Kiedy Paryż wrze

  08:00

  Richard Benson, hollywoodzki scenarzysta, zmaga się z presją ukończenia tekstu pt. "Dziewczyna, która ukradła Wieżę Eiffla". Producent filmu stawia ultimatum - materiał ma być gotowy za dwa dni.

 3. An Almost Perfect Affair

  10:30

  Osadzona w czasie rozdania nagród w Cannes romantyczna historia młodego filmowca idealisty i jego żony, producentki filmowej. Wiele scen nakręcono podczas 29. rozdania nagród.

 4. The Whole Nine Yards

  12:40

 5. Wojna pokus

  14:50

  Darrin Hill, kierownik agencji reklamowej, wraca w rodzinne strony po spadek. Jednak zanim go otrzyma, musi spełnić ostatnie życzenie zmarłej ciotki.

 6. Zatańcz ze mną

  17:40

 7. Pole rażenia

  20:00

  Glina z Pittsburgha rozpoczyna śledztwo za plecami przełożonych, żeby dopaść zabójcę ojca.

 8. Ucieczka z Alcatraz

  22:20

  Clint Eastwood w roli skazańca, który jako jedyny ucieka z najlepiej strzeżonego więzienia Alcatraz. Na motywach powieści J. Campbella Bruce’a.

 9. Podrap mnie w plecy

  00:55

  Greg Richards (Elvis Presley) podbija niebiosa rajskiego Kaua'i. Na co dzień jest współwłaścicielem firmy wynajmującej helikoptery, jednak jego interes może zostać uziemiony. Utrata licencji pilota oznacza tylko jedno… pożegnanie z udziałami.

 10. Margot jedzie na ślub

  03:00

  Margot Zeller jest pisarką o lekkim piórze i ciętym języku. Pewnego dnia wyruszy na ślub siostry Pauline z bezrobotnym Malcolmem, żeby odbudować rodzinną więź i zapobiec małżeństwu.