Czw, 21. Czerwca

 1. Drużyna asów

  05:00

  Pete Bell, nieskazitelnie uczciwy trener uczelnianej koszykówki, w obliczu groźby utraty pracy z powodu pierwszego przegranego sezonu, staje przed koniecznością oszustwa.

 2. Nowy rodzaj miłości

  08:05

  Paul Newman i Joanne Woodward w kreacjach śmiałego dziennikarza i zasadniczej "call girl", którym początkowo bliższa jest nienawiść niż miłość. Początkowo, ponieważ pewnego wieczora on dostrzeże jej wdzięki. Czy miłość zakwitnie?

 3. Powiew luksusu

  10:45

  Samochód nowojorskiego biznesmana ochlapuje bezrobotną sekretarkę w drodze na rozmowę o pracę. Playboy Philip jest oczarowany młodą kobietą i postanawia wdać się z nią w niezobowiązujący romans.

 4. Salsa

  13:00

  Młody Latynos z wschodniego Los Angeles, który pragnie zostać królem salsy, nie może opanować gniewu, kiedy młodsza siostra związuje się z jego najlepszym przyjacielem.

 5. Intersection

  15:20

  Trzy najjaśniejsze aktorskie gwiazdy spotykają się w poruszającym dramacie. Richard Gere gra Vincenta Eastmana, wielokrotnie nagradzanego architekta, którego życie osobiste zaczyna się rozpadać.

 6. Pontiakiem na Księżyc

  17:40

  Podczas gdy cały kraj śledzi lądowanie Apollo XI na Księżycu, członkowie dysfunkcyjnej rodziny odnajdują bliskość. W filmie zagrali Ted Danson i Mary Steenburgen - małżonkowie w prawdziwym życiu.

 7. Hazardziści

  22:55

  Młody mężczyzna jest niegrającym hazardzistą. Znów musi zagrać o najwyższą stawkę, by pomóc przyjacielowi spłacić długi.

 8. Biuro zabójców

  01:45

  Ivan jest szefem biura zamachowców do wynajęcia, który nie odmówi żadnej dobrze płatnej roboty, zwłaszcza wyzwania pewnego ambitnego reportera. A polem gry będzie cała Europa.