Nd, 26. Listopada

 1. The Odd Couple

  05:00

  Oscar Madison, rozwiedziony, nieudolny reporter sportowy proponuje świeżo rozwiedzionemu fotografowi, Feliksowi Ungerowi, żeby razem zamieszkali. Prześmieszna komedia na podstawie sztuki Neila Simona.

 2. Niech się dzieje co chce

  08:40

  Dowiedziawszy się o ustawionym wyścigu, hazardzista postanawia zagrać. Może zdobyć fortunę... o ile nie posłucha rad przyjaciół; w tym gronie ciekawych osobowości słowa "szczęście" i "przypadek" nabierają nowego znaczenia.

 3. Dickie Roberts: Kiedyś gwiazda

  10:45

  Dickie Roberts to 35-latek i była dziecięca gwiazda. Dziś stara się o rolę, którą wskrzesi jego karierę. Niestety rola wymaga, aby zagrał "przeciętnego faceta".

 4. O Angliku, który wszedł na wzgórze, a zszedł z góry

  12:55

  Gdy angielscy kartografowie informują walijską wioskę, że ich góra jest jedynie wzniesieniem, urażona społeczność zrobi wszystko, żeby to zmienić.

 5. Flashdance

  15:15

  Muzyka, taniec, romans, getry... co za radość! Przygotujcie się na ponowne przeżywanie losów Alex (Jennifer Beals), walczącej o wydostanie się ze świata spawaczy i tancerek erotycznych na parkiety szkoły tańca.

 6. A Civil Action

  17:25

  Oparta na faktach historia opisująca wydarzenia w miasteczku nieopodal Bostonu, gdzie w latach 70. ludzie zaczęli chorować na białaczkę. Prawnik specjalizujący się w wywalczaniu odszkodowań zgadza się stanąć do walki z dwiema korporacjami.

 7. Mission: Impossible

  20:00

 8. Poznaj moich rodziców

  22:55

  Sequel "Poznaj mojego tatę". Zaakceptowany przez rodzinę narzeczonej Greg Focker sądzi, że jego kłopoty się skończyły. Niestety, teraz rodzice Pam muszą poznać jego rodziców...

 9. Zasady walki

  01:30

  Wesley Snipes jako amerykański tajniak wrobiony w morderstwo, który musi ujawnić międzynarodowy spisek mający ma na celu zniszczenie Narodów Zjednoczonych.