Pt, 22. Czerwca

 1. Zwariowany profesor

  05:20

  Lewis wciela się w zahukanego wykładowcę chemii, który opracowuje magiczną miksturę przemieniającą go w przystojnego Romeo. Nie jest to, niestety, przemiana na stałe i niesie pewne skutki uboczne.

 2. O Angliku, który wszedł na wzgórze, a zszedł z góry

  08:00

  Gdy angielscy kartografowie informują walijską wioskę, że ich góra jest jedynie wzniesieniem, urażona społeczność zrobi wszystko, żeby to zmienić.

 3. Niech się dzieje co chce

  10:20

  Dowiedziawszy się o ustawionym wyścigu, hazardzista postanawia zagrać. Może zdobyć fortunę... o ile nie posłucha rad przyjaciół; w tym gronie ciekawych osobowości słowa "szczęście" i "przypadek" nabierają nowego znaczenia.

 4. Cienista dolina

  14:50

  C.S. Lewis, wykładowca oksfordzki i słynny pisarz powieści dla dzieci, jest emocjonalnie wyczerpany. Żeni się z rozsądku z Amerykanką. Gdy uświadamia sobie, że zaczął ją darzyć uczuciem, okazuje się, że walczy ona ze śmiertelną odmianą raka.

 5. Angus, Thongs and Perfect Snogging

  17:50

 6. Death Wish

  22:50

 7. Ojczym

  00:55

  Michael wraca do domu ze szkoły wojskowej znajdując tam matkę mieszkającą z nowym chłopakiem. Im lepiej poznaje nowego adoratora matki, tym większe budzi w nim podejrzenia. Coś jest nie tak z tym przesadnie pomocnym gościem.

 8. Reno 911!

  03:20

  Serial przedstawia losy pracowników posterunku w Reno, największym małym miasteczku na świecie. Stróżowie prawa z Reno są jedyni w swoim rodzaju. Niejeden przestępca mógłby pozazdrościć im przestępczej przeszłości.