Śr, 27. Września

 1. Kiedy Paryż wrze

  05:50

  Richard Benson, hollywoodzki scenarzysta, zmaga się z presją ukończenia tekstu pt. "Dziewczyna, która ukradła Wieżę Eiffla". Producent filmu stawia ultimatum - materiał ma być gotowy za dwa dni.

 2. An Inconvenient Truth

  08:20

 3. Piękna złośnica

  10:35

  Sophia Loren i Anthony Quinn, członkowie wędrownej trupy teatralnej Healy Dramatic Company, umykają po kraju przed poborcą należności. Nieważne, gdzie są... w kopalnianych miasteczkach czy w kowbojskich osadach... Przedstawienie musi trwać!

 4. The Brady Bunch Movie

  12:50

  Rodzina Bradych próbuje zebrać 20 tysięcy dolarów, by ocalić rodzinny dom. Ukochana rodzinka Ameryki lat 70. musi odnaleźć się w realiach lat 90. Ale w końcu przecież są idealni… i nawet śpiewają!

 5. Tommy Boy

  14:50

  Bystry, oddany pracownik rodzinnej firmy dostaje pod opiekę nieudolnego syna szefa.

 6. Riding in Cars with Boys

  17:00

 7. Poznaj naszą rodzinkę

  20:00

  Kolejna odsłona przygód rodzin znanych z przebojów "Poznaj mojego tatę" i "Poznaj moich rodziców".

 8. Minority Report

  22:15

  Tom Cruise jako John Anderton, waszyngtoński detektyw z przyszłości, z roku 2054. Anderton pracuje w jednostce "prewencji", której celem jest dokonywać aresztowań, zanim dojdzie do zbrodni.

 9. Jackass

  01:30

  „Jackass” to program, który nie pozostaje obojętnym- u niektórych wywołuje salwy śmiechu, u innych zdecydowany niesmak. Gospodarzem zwariowanej serii, bazującej na popularności programów z cyklu reality show jest Johnny Knoxville.

 10. Wtajemniczenie

  03:00

  Cztery nastolatki z liceum zakładają gang pod przewodnictwem 17-letniej wagabundy. Robiąc szalone rzeczy zyskują niezależność myślenia. Na motywach powieści Joyce Carol Oats.