Wt, 28. Listopada

 1. Dziewczyna w hotelu

  05:30

  Założyciel jednoosobowego wydawnictwa zostaje znaleziony martwy z uśmiechem na twarzy.

 2. Białe Boże Narodzenie

  07:30

  Dwóch utalentowanych śpiewających tancerzy (Bing Crosby i Danny Kaye) łączy siły, żeby stać się powojennym fenomenem show businessu.

 3. The Odd Couple

  10:20

  Oscar Madison, rozwiedziony, nieudolny reporter sportowy proponuje świeżo rozwiedzionemu fotografowi, Feliksowi Ungerowi, żeby razem zamieszkali. Prześmieszna komedia na podstawie sztuki Neila Simona.

 4. A Civil Action

  12:50

  Oparta na faktach historia opisująca wydarzenia w miasteczku nieopodal Bostonu, gdzie w latach 70. ludzie zaczęli chorować na białaczkę. Prawnik specjalizujący się w wywalczaniu odszkodowań zgadza się stanąć do walki z dwiema korporacjami.

 5. Wolny dzień pana Ferrisa Buellera

  15:25

  W życiu każdego nastolatka nadchodzi dzień, gdy musi okłamać rodziców i zerwać się ze szkoły. I to jest właśnie dzień Ferrisa Buellera. Poznajcie wielkiego mistrza sztuki manipulowania dorosłymi.

 6. Flashdance

  17:50

  Muzyka, taniec, romans, getry... co za radość! Przygotujcie się na ponowne przeżywanie losów Alex (Jennifer Beals), walczącej o wydostanie się ze świata spawaczy i tancerek erotycznych na parkiety szkoły tańca.

 7. Poznaj moich rodziców

  20:00

  Sequel "Poznaj mojego tatę". Zaakceptowany przez rodzinę narzeczonej Greg Focker sądzi, że jego kłopoty się skończyły. Niestety, teraz rodzice Pam muszą poznać jego rodziców...

 8. Poznaj naszą rodzinkę

  22:35

  Kolejna odsłona przygód rodzin znanych z przebojów "Poznaj mojego tatę" i "Poznaj moich rodziców".

 9. Lara Croft: Tomb Raider

  00:55

 10. Reno 911!

  03:20

  Serial przedstawia losy pracowników posterunku w Reno, największym małym miasteczku na świecie. Stróżowie prawa z Reno są jedyni w swoim rodzaju. Niejeden przestępca mógłby pozazdrościć im przestępczej przeszłości.