Czw, 30. Marca

 1. SpongeBob Kanciastoporty

  06:40

  SpongeBob Kanciastoporty to zabawna gąbka, która nosi kanciaste portki i mieszka w domku z ananasa na dnie Oceanu, w miejscowości Bikini Dolne. Jego największą życiową ambicją jest bycie najlepszym kucharzem, specjalistą w smażeniu smakołyków.

 2. Srebro Arizony

  08:30

  W kopalni srebra nieopodal miasteczka zostahje odkryta żyła kruszcu. Skorumpowany burmistrz jest bliski przejęcia kopalni.

 3. Narzeczona dla geniusza

  10:15

  Legendarny naukowiec, Albert Einstein, postanawia odpocząć od fizyki teoretycznej i zeswatać inteligentną siostrzenicę z przystojnym mechanikiem. Ta, niestety, jest już zaręczona ze sztywniakiem z Princeton.

 4. The Odd Couple

  12:15

 5. Boys and Girls (movie)

  14:15

 6. Wiosła w dłoń, Charlie Brown

  16:20

  Gang Fistaszków wyjeżdża na letni obóz. Przed nimi wielka eskapada, podczas której zmierzą się z łobuzami oraz dadzą się porwać ostremu nurtowi rzeki.

 7. The Englishman Who Went Up a Hill But Came Down a Mountain

  17:55

 8. A.I. Artificial Intelligence

  20:00

  W przyszłości każdy człowiek ma swojego elektronicznego kompana. Gdy jednak dziecko-robot zostaje zaprogramowane na bezwarunkową miłość, jego ludzka rodzina musi zmierzyć się z konsekwencjami.

 9. Nostalgia anioła

  23:05

  14-letnia Susie Salmon zostaje brutalnie pozbawiona życia. Zawieszona w pięknej krainie między Ziemią a zaświatami musi pomóc ojcu odnaleźć mordercę i ochronić rodzinę.

 10. A Cry in the Dark

  02:00

  Dingo porywa niemowlę australijskiemu małżeństwu, ale społeczeństwo oskarża rodziców o morderstwo. Film na motywach powieści Johna Brysona.