Śr, 31. Maja

 1. CJ7

  08:05

 2. Wigilijne pojednanie

  10:00

 3. Srebro Arizony

  12:00

  W kopalni srebra nieopodal miasteczka zostahje odkryta żyła kruszcu. Skorumpowany burmistrz jest bliski przejęcia kopalni.

 4. Bardzo długa podróż poślubna

  13:45

  Kierowca autobusu, Ralph, snuje wielkie plany, z których nigdy nic nie wychodzi. Życie dodatkowo ubarwia mu przyjaciel, specjalista od kanałów, Ed, pierwszy do wciągania i wyciągania z tarapatów. Na szczęście są jeszcze żony: Alice i Trixie.

 5. Grom z jasnego nieba

  15:45

  Osadzona w 1850 roku przygoda Basków zmierzających ku Kalifornii, ich potyczkach z Indianami i zawiłym trójkątem miłosnym.

 6. The Education Of Little Tree

  17:35

 7. Groundhog Day

  20:00

  Prezenter pogody orientuje się, że utknął w kółko przeżywając ten sam dzień.

 8. Jackass

  22:20

  „Jackass” to program, który nie pozostaje obojętnym- u niektórych wywołuje salwy śmiechu, u innych zdecydowany niesmak. Gospodarzem zwariowanej serii, bazującej na popularności programów z cyklu reality show jest Johnny Knoxville.

 9. Półmrok

  23:45

  Prywatny detektyw, Harry Ross, zostaje przypadkowo postrzelony przez 17-letnią Mel Amesduring podczas próby nakłonienia jej do powrotu do domu. Dwa lata później spłukany i rozwiedziony Ross mieszka w garażu u rodziców Mel.

 10. The Untouchables

  01:40

  Klasyczny pojedynek dobra ze złem. Kevin Costner w roli agenta federalnego Eliota Nesa, Robert De Niro jako mafioso Al Capone i Sean Connery jako Malone, gliniarz, który wpoi Nesowi zasadę "strzelaj pierwszy i strzelaj szybko".