Śr, 29. Listopada

 1. Rzymskie wakacje

  05:35

  Nagrodzona Oscarem Audrey Hepburn w roli księżniczki buntującej się przeciw etykiecie i zwiedzającej Rzym na własną rękę. Wysmakowana reżyseria sprawia, że jest to jeden z najprzyjemniejszych filmów w historii.

 2. Śniadanie u Tiffany’ego

  08:15

  George Peppard jest początkującym, ale "pozostającym pod opieką" młodym pisarzem, który zostaje wplątany w pełne emocji, rozkoszne i nieuporządkowane życie Holly, która poluje na bogatego męża z Manhattanu.

 3. Mały szpieg

  10:50

  Szóstoklasistka Harriet jest samotną jedynaczką wychowywaną przez babcię, Golly. Dziewczyna marzy o tym, by zostać pisarką, ku uciesze dopingującej babci.

 4. Żołnierski blues

  13:10

  Amerykański żołnierz stacjonujący w Niemczech Zachodnich marzy o zalożeniu własnego klubu muzycznego. Aby sfinansować marzenie, zakłada się z kolegą, że jako pierwszy poderwie piękną, niedostępną tancerkę.

 5. Grunt to rodzinka

  15:35

  Rodzina Bradych próbuje zebrać 20 tysięcy dolarów, by ocalić rodzinny dom. Ukochana rodzinka Ameryki lat 70. musi odnaleźć się w realiach lat 90. Ale w końcu przecież są idealni… i nawet śpiewają!

 6. Wielkie otwarcie

  17:30

  Wybrzeże USA, późne lata 50. Dwóch braci wywraca menu swojej włoskiej restauracji, życie i sprawy uczuciowe na lewą stronę, kiedy na kolację przychodzi legenda jazzu Louis Prima.

 7. Pokojówka na Manhattanie

  20:00

  Kandydat na senatora zakochuje się w hotelowej pokojówce biorąc ją z osobę z wyższych, gdy widzi, jak ta przebiera się w sukienkę zamożnej kobiety.

 8. Mission: Impossible

  22:25

 9. Poznaj moich rodziców

  01:20

  Sequel "Poznaj mojego tatę". Zaakceptowany przez rodzinę narzeczonej Greg Focker sądzi, że jego kłopoty się skończyły. Niestety, teraz rodzice Pam muszą poznać jego rodziców...