Śr, 01. Marca

 1. Marci X

  06:00

  Młoda Żydówka musi przejąć rapersko-hardcore'ową wytwórnię ojca, co oznacza również negocjacje z autorem utworu o bardzo kontrowersyjnym wydźwięku.

 2. Sylvia

  07:50

  Milioner ma zamiar ożenić się z tajemniczą kobietą. Wynajmuje prywatnego detektywa, żeby poznać prawdę na temat jej przeszłości.

 3. Nie jesteśmy aniołami

  10:20

  Dwóch skazańców udaje mnichów odwiedzających lokalny klasztor. Chcą przekroczyć kanadyjską granicę podczas religijnego święta. Obaj obawiają się złapania, a jednocześnie przeraża ich uprzejmość mnichów.

 4. Cinderfella

  12:30

 5. Charlie Brown Movies

  14:25

  Załoga Fistaszków jedzie do Francji na dwutygodniową, pełną przygód, wymianę uczniów.

 6. Sleeping Beauty

  16:10

  Historia oparta na klasycznej baśni o pięknej księżniczce uśpionej przez zły czar oraz obudzonej przez pocałunek przystojnego księcia.

 7. Zalotnik w akcji

  18:05

  Leon jest prezenterem nocnego programu radiowego, w którym udziela porad na temat uwodzenia. Ma do tego niejaki talent, co wydaje się dość zaskakujące, ponieważ zwykle Leon jest spłukany, a wszystko, co mówi, brzmi tanio.

 8. Części intymne

  20:00

  Historia w dużej mierze oparta na bestsellerowej autobiografii "Części intymne", prowadzącego radiowe show Howarda Sterna. Opowiada o jego życiu, od dzieciństwa aż do uzyskania miana Króla Mediów.

 9. Accidental Spy (te Wu Mi Cheng)

  22:25

 10. Zaginiony w akcji 2: Początek

  00:20

  Prequel Zaginionego w Akcji – opowieść Braddocka o czasie spędzonym w obozie jenieckim, już po wojnie w Wietnamie, i ucieczce z niewoli.

 11. Chasers

  02:20