Śr, 02. Sierpnia

 1. Łatwo przyszło, łatwo poszło

  05:00

  Nurek odbywający staż w marynarce, w trakcie ostatniego dnia służby natrafia pod wodą na zatopiony okręt. Dzięki temu zdarzeniu postanawia zostać poszukiwaczem skarbów.

 2. Three Wishes

  06:50

  Wdowa po żołnierzu zabitym w Wojnie koreańskiej potrąca wędrowca, próbując ominąć jego psa. Wraz z synami przygarniają mężczyznę do siebie na czas rekonwalescencji. Okazuje się, że jego pies jest zaczarowany.

 3. Nie jesteśmy aniołami

  09:20

  Humphrey Bogart jako jeden z trzech skazańców. Joseph, Albert i Jules knują plan wydostania się z Wyspy Diabła. Przeznaczenie interweniuje i pozwala im ukryć się u sympatycznego, ale nieudolnego, Felixa i jego rodziny.

 4. Zabawna buzia

  11:45

  Fotograf mody Dick Avery dostaje zadanie znalezienia nowej twarzy. Wkrótce odkrywa Jo, zahukaną pracownicę księgarni, którą zamienia w seksowną modelkę.

 5. Kwaśna pomarańcza

  14:10

  Maturzysta stara się o miejsce na Uniwersytecie Stanforda, lecz z przez nieuwagę doradcy jego marzenie przeradza się w mrzonkę.

 6. Kot

  15:50

  Film oparty na znanej bajce. Psotny kot wywraca do góry nogami życie Conrada i Sally, przy okazji przekazując im ważne życiowe wartości.

 7. Failure To Launch

  17:50

  35-letni Tripp nadal mieszka z rodzicami. Trudno mu się dziwić. Nie musi płacić czynszu, ma super pokój i mama pierze mu ubrania. Zdesperowani rodzice zatrudniają atrakcyjną Paulę, żeby "wypchnąć" syna z gniazda.

 8. Coming To America

  20:00

  Rozbrajająca komedia z Eddiem Murphym w roli Afrykańskiego księcia, który zabiera świtę do USA na poszukiwania żony.

 9. Striking Distance

  22:35

 10. Gridiron Gang

  00:55