Wt, 26. Czerwca

 1. Intersection

  05:45

  Trzy najjaśniejsze aktorskie gwiazdy spotykają się w poruszającym dramacie. Richard Gere gra Vincenta Eastmana, wielokrotnie nagradzanego architekta, którego życie osobiste zaczyna się rozpadać.

 2. Syn Rambow

  07:55

  Jest początek lat 80., trwa długie angielskie lato. Poznajemy wycofanego, grzecznego Williego Proudfoota, wychowującego się w surowej, należącej do sekty rodzinie, i rozhukanego Lee Cartera, postrach całej klasy.

 3. Funny About Love

  10:05

  Opowieść o rysowniku i satyryku, Duffym Bergmanie, który podczas spotkania z fanami zakochuje się w znacznie młodszej Meg.

 4. W pogodni za sukcesem

  12:30

 5. Gung Ho

  15:05

  Michael Keaton w roli sprzedawcy samochodów, który próbuje ratować pensylwańską fabrykę aut przed zamknięciem. Aby tego dokonać, przekonuje Japończyków do wznowienia produkcji i utrzymania załogi.

 6. The Bad News Bears

  17:50

 7. Druga szansa

  20:00

  Audrey Burke próbuje poradzić sobie z szokiem, jaki wywołała w niej informacja dostarczona przez policję: jej ciepły i kochający mąż Brian, ojciec dwójki małych dzieci, został zamordowany w przypadkowym akcie przemocy.

 8. Friday The 13th

  22:40

 9. Purpurowe rzeki

  00:55

  Śledczy podąża tropem brutalnego mordercy w miasteczku uniwersyteckim.

 10. Jackass

  03:25

  „Jackass” to program, który nie pozostaje obojętnym- u niektórych wywołuje salwy śmiechu, u innych zdecydowany niesmak. Gospodarzem zwariowanej serii, bazującej na popularności programów z cyklu reality show jest Johnny Knoxville.