Pt, 01. Grudnia

 1. Żołnierski blues

  06:05

  Amerykański żołnierz stacjonujący w Niemczech Zachodnich marzy o zalożeniu własnego klubu muzycznego. Aby sfinansować marzenie, zakłada się z kolegą, że jako pierwszy poderwie piękną, niedostępną tancerkę.

 2. Wielkie otwarcie

  08:30

  Wybrzeże USA, późne lata 50. Dwóch braci wywraca menu swojej włoskiej restauracji, życie i sprawy uczuciowe na lewą stronę, kiedy na kolację przychodzi legenda jazzu Louis Prima.

 3. Grunt to rodzinka

  11:00

  Rodzina Bradych próbuje zebrać 20 tysięcy dolarów, by ocalić rodzinny dom. Ukochana rodzinka Ameryki lat 70. musi odnaleźć się w realiach lat 90. Ale w końcu przecież są idealni… i nawet śpiewają!

 4. Flashdance

  13:05

  Muzyka, taniec, romans, getry... co za radość! Przygotujcie się na ponowne przeżywanie losów Alex (Jennifer Beals), walczącej o wydostanie się ze świata spawaczy i tancerek erotycznych na parkiety szkoły tańca.

 5. Pokojówka na Manhattanie

  15:20

  Kandydat na senatora zakochuje się w hotelowej pokojówce biorąc ją z osobę z wyższych, gdy widzi, jak ta przebiera się w sukienkę zamożnej kobiety.

 6. Włoska robota (1969)

  17:45

  Starszy dżentelmen, zamknięty w brytyjskim więzieniu, którego stał się niekoronowanym władcą, przygotowuje plan spektakularnej kradzieży złotych sztabek w odległym Turynie.

 7. Gang z boiska

  20:00

  Nastolatkowie z domu poprawczego, motywowani przez pedagoga, pracują nad siłą charakteru, grając w piłkę nożną.

 8. Drakula

  22:55

  Oparty na powieści Brama Stokera klasyk, a zarazem mroczna historia o wampirze, którzy opuszcza Europę Wschodnią i jedzie do Anglii w poszukiwaniu miłości.

 9. Blue Streak

  01:55

  Dawny skazaniec udaje policjanta, żeby odzyskać skradziony lata temu diament.