Brad Pitt i Angelina Jolie odwołali rozwód!

Piątek, 11. Sierpnia 2017

Angelina Jolie i Brad Pitt przez dwanaście lat byli najgorętszą parą Hollywood!

Angelina Jolie była po dwóch nieudanych małżeństwach z Jonnym Lee Millerem i Billym Bobem Thorntonem, Brad Pitt dla Angie rozwiódł się z Jennifer Aniston. Ich romans rozpoczął się w trakcie zdjęć do filmu "Pan i Pani Smith! Mają troje biologicznych dzieci (Shiloh, Knoxa i Vivienne) oraz troje adoptowanych (Maddoxa, Pax i Zaharę).

W kwietniu 2012 r. menedżerka Pitta ogłosiła zaręczyny Angeliny i Brada. 23 sierpnia 2014 r. para wzięła ślub. Dwa lata później, 19 września 2016 r. do sądu w Los Angeles wpłynął pozew rozwodowy złożony przez Jolie, która powołała się na „niemożliwe do pogodzenia różnice”. Aktorka domagała się również wyłącznego prawa do opieki nad szóstką ich dzieci, z możliwością sądownie ustalonych spotkań z Pittem.

Obecnie jak donosi amerykański magazyn „US Weekly”, małżeństwo Angeliny Jolie i Brada Pitta wcale nie musi skończyć się rozwodem! Choć we wrześniu ubiegłego roku zdobywczyni Oscara złożyła papiery rozwodowe, teraz chce dać Bradowi drugą szansę. Rozwodowe plany Angie i Brada zostały póki co odłożone. „Od wielu miesięcy nie zrobili nic w tym kierunku i nikt już nie wierzy, że tak się stanie” – mówi o rozwodzie pary jeden z informatorów gazety – „Ona wciąż jest w nim bardzo zakochana”. Do kolejnej próby uratowania związku Angelinę miała przekonać postawa wzorowego ojca, jaką jej mąż prezentował w ostatnim czasie. Gdy pokonał nałóg alkoholowy, bardziej skupił się na swoich dzieciach, co zaimponowało Jolie.