PARAMOUNT CHANNEL WSPIERA KULTURĘ!

Wtorek, 11. Października 2016

Paramount Channel wspiera kulturę filmu także w Polsce! Tej jesieni nie będziemy się nudzić! Stacja będzie sprawować patronat mediowy podczas festiwalu „Happy End", który odbędzie się już 12 października w Częstochowie! 14. edycja festiwalu filmów optymistycznych to idealna propozycja na ponure, jesienne wieczory, ponieważ czeka nas kilka dni z produkcjami pełnymi dobrej energii.

Kolejny wydarzenie, które stacja Paramount Channel wzięła pod swoje skrzydła to festiwal Camerimage. Idea imprezy, która poświęcona jest sztuce autorów zdjęć filmowych, została doceniona na całym świecie. Już 12 listopada w Bydgoszczy miłośnicy kina będą mogli delektować się walorami obrazu filmowego, a swoją obecnością zaszczycą widownię takie osobistości jak Jessica Lange oraz tegoroczny laureat nagrody za Całokształt Twórczości Camerimage 2016, wybitny Martin Scorsese.

Festiwale filmowe są niepowtarzalną okazją zobaczenia najnowszych produkcji filmowych, powiększenia własnej wiedzy z zakresu kina, spotkania się z wybitnymi twórcami oraz światowej sławy aktorami. Jest to także ogromna szansa dla najmłodszych miłośników kina do zaistnienia w świecie filmu. Stacja Paramount Channel postanowiła wesprzeć rozwój kina w Polsce promując wydarzenia, które z pewnością zapiszą się na kartach historii filmu.